Werkplaatsafspraak

Plan via de online planmodule gemakkelijk en snel een werkplaatsafspraak.

Alle automerken zijn welkom!
Onze autotechnici gediplomeerd Toyota en Kia monteur en zijn tevens gespecialiseerd in alle merken auto’s!

Staat de planning van de vestiging van uw keuze reeds volgeboekt op de door u gewenste datum? Neem dan vooral even contact met ons op. Wellicht zijn er onverhoopt mogelijkheden om u toch van dienst te kunnen zijn.

Contact met onze werkplaatsreceptie telefonisch of e-mail:

Vestiging Telefoonnummer E-mailadres
Kooijman Vianen 0347-373245 receptie@kooijmanvianen.nl
Kooijman Tiel 0344-611400 receptie@kooijmantiel.nl
Kooijman Utrecht 030-2660044 receptie@kooijmanutrecht.nl
Kooijman Naarden 035-6948214 receptie@kooijmannaarden.nl
Kooijman Zeist 030-6981910 receptie@kooijmanzeist.nl
Kooijman Gorinchem 0183-633733 receptie@kooijmangorinchem.nl